Opinie o nas

ADWOKAT MAGDALENA CHRÓŚCIELEWSKA

ADWOKAT WAWRZYNIEC CHRÓŚCIELEWSKI

Adwokat Wawrzyniec Chróścielewski prowadził moją sprawę z prawa pracy. Pracodawca zwolnił mnie dyscyplinarnie z pracy. Myślałam, że oszaleję z rozpaczy. Moja przyjaciółka umówiła mnie u mecenasa i prawie siłą mnie do Niego zaprowadziła do kancelarii. Postanwiłam jednak walczyć w sądzie. Mecenas nie dał się miczym zaskoczyć w sądzie. Na sali reagował na czas, jest bardzo inteligentny, budził zaufanie moje i sądu. Człowiek może czuć się spokojny przy takim prawniku. No i najważniejsze mecenas okzał się bardzo skuteczny, bo wygraliśmy sprawę. Nigdy nie zapomnę Miny mojego pracodawcy jak sędzia powiedział jaki jest wyrok. Mecenas Chróścielewski to po prostu dobry adwokat. Szczerze polecam.

Anna T.

Plus za skuteczność i szybkość w działaniu. Polecam do współpracy.

Budrem

Bardzo dobry i skuteczny adwokat z prawa pracy. Polecam!!!”

Ania

Mecenas W. Chróścielewski zna się na swojej pracy. Byłem u niego na poradzie, później poprowadził mi sprawę przeciwko mojemu byłemu pracodawcy.Udało się wygrać.

Maciej Jóźwiak

Pan mecenas Chróścielewski jest naprawdę godny polecenia. Bardzo mi pomógł i wygrał moją sprawę o niesłuszne zwolnienie mnie z pracy. Zawsze doskonale przygotowany i niezwykle skuteczny. Cieszę się, że to on mnie reprezentował.

Nikola32

Polecam!!! prowadził mi sprawę dotyczącą odwołania od dyscyplinarnego zwolnienia z pracy. Zawsze zjawiał się na sprawach w sądzie bardzo dobrze przygotowany, sprawnie i mądrze zadawał
pytania.naprawdę bardzo mi pomógł.Wynik był taki, że mojemu pracodawcy opadła szczeka:)Dlatego pisze z czystym sumieniem że warto korzystać z jego usług. Dla mnie najlepszy adwokat z prawa pracy jeśli chodzi o Łódź.

Michał K.

Bardzo polecam mecenasa W. Chróścielewskiego. Widać, że angażował się w moją sprawę i dzięki posiadanym umiejętnościom wygrał ją. Jest bardzo dyspozycyjny, niestety ze względu na małe
dziecko nie mogłam zawsze się spotkać, jednak Pan adwokat dostosowywał zasze termin, tak, żeby był dogodny dla mnie. Widać, że traktuje każdego indywidualnie i jest terminowy

AniaPM22

Polecam wszystkim którzy cenią fachowość i profesjonalizm. Jak dla mnie adwokat godny polecenia.

Ania

Nie życzę nikomu korzystania z usług adwokata ale jeżeli ktoś już jest do tego zmuszony to z czystym sumieniem polecam tego fachowca! Pilnuję terminów, i pełen profesjonalizm.

IzaDoniec

Rozprawa przebiegła szybko i bez większych nieporozumień. Jeżeli ktoś szuka dobrego adwokata polecam.

Chmiel

Ogólnie to nie ma się do czego przyczepić. Cena przystępna i rozprawa przebiegła w miarę sprawnie. Polecam wszystkim, którzy cenią jakość i fachowość.

BogusiaB

Najepszy adwokat, wielki szacunek i słowa uznania dla tego Pana. Polecam

AlicjaC

Mecenas W. Chróścielewski bardzo profesjonalnie i szybko podszedł do sprawy i załatwił wszelkie formalności. Widać, że zna się na tym co robi i skutecznie stosuje swoją wiedzę i doświadczenie w praktyce.

Minika

Naprawde skuteczny adwokat z prawa pracy z Lodzi. Zakonczyl moja sprawe ogromnym sukcesem. Mina pracodawcy bezcenna.:)

Wojtek

Jeśli potrzebujesz adwokata od spraw karnych w Łodzi. Idz do Niego. Świetny.

Wojtas

Wawrzyniec Chróścielewski jest bardzo dobrym prawnikiem z zakresu prawa karnego, obeznany w temacie, zaangażowany i skuteczny.

Anita

Korzystałem z usług Mecenasa Chróścielewskiego nie raz, głównie w wymiarze porad z zakresu prawa pracy. Bardzo kompetentny prawnik z ogromną wiedzą. Polecam

Rafał

Bardzo dobry adwokat. Reprezentował mnie w sprawie dotyczącej ustalenie stosunku pracy. Wszystko zakończyło się po mojej myśli. Zna się na rzeczy. Jest naprawdę dobry w tym co robi.
Sąd nie uwierzył kałamstwom pracodawcy.

malina7

Zostałam bardzo źle potraktowana przez mojego byłego pracodawcę. Obiecałam sobie, że nie zostawię tak tego i postanowiłam poprosić prawnika o pomoc. Dzięki Bogu trafiłam na Mecenasa
Chróścielewskiego. Dzięki niemu odzyskałam swoją godność i pieniądze!

janinaprz

Potrzebowałam fachowej opinii prawnej z zakresu prawa pracy – miałam konflikt z jednym z moich pracowników, który – mówiąc najogólniej – za dużo kombinował w pracy. W tej kwestii zwróciłam się do Pana Mecenasa, który bardzo szybko przygotował odpowiedni dokument i pomógł rozwiązać ten problem od strony prawnej. Godny polecenia.

Mirosława

Nigdy więcej nie dam się być wykorzystywaną w pracy! Dzięki Panu Mecenasowi Chróścielewskiemu wygrałam sprawę o mobbing z moim byłym pracodawcą. Dziękuję za pomoc!

zdzisławam

Dla mnie niesamowicie ważne było sprostowanie świadectwa o prace. Wiedziałem, że łatwa sprawa to nie będzie dlatego od razu zdecydowałem się na pomoc Mecenasa. Jest to człowiek ze świetnym podejściem do pracy. Sprawę poprowadził sprawnie i szybko. Jest naprawdę dobry w tym co robi.

RobertK

Niestety – stałem się ofiarą mobbingu w pracy. Kiedy zatrudniałem się do tej firmy to wydawało mi się, że jest to praca moich marzeń… Ale niestety, wszystkie moje marzenia legły w gruzach. Na szczęście dzięki Panu Mecenasowi, który poprowadził moją sprawę w sądzie i ją wygrał – odzyskałem swój honor i chęci na dalsze poszukiwanie pracy marzeń 🙂

michalsob

Chciałam zawalczyć o przywrócenie do pracy . Wiedziałam, że nie będzie łatwo ale po ciuchu liczyłam , że mecenasowi Chróścielewskiemu to sie jednak uda. I nie pomyliłam się. Jego spora
wiedza sprawiła że sprawę wygrałam.

AlicjaW

Mecenas Wawrzyniec Chróścielewski posiada dużą wiedzę w zakresie prawa karnego. Bardzo angażuje się też w sprawę, oraz zawsze można liczyć na wyjaśnienie kwestii, które „zwykły”
człowiek nie zawsze rozumie (mam tu na myśli kwestie prawne). Przede wszystkim działa szybko i skutecznie, co dla większości osób, chyba ma największe znaczenie.

Kasia W.

Jeśli szukacie kogoś dobrego z Łodzi, to ja też podpisuję się pod opinią, że najlepszym adresem będzie osoba p. mecenasa Wawrzyńca Chróścielewskiego. Zawdzięczam mu wygraną sprawę w
kwestii niezgodnego z prawem zwolnienia z pracy i przywrócenia na stanowisko, które pełniłem. Sprawa się trochę ciągnęła, ale skuteczność p. mecenasa okazała się zgodna z moimi oczekiwaniami.

Mazgaj

Bardzo dobry adwokat! Dzięki tej Kancelarii wygrałam moją bardzo trudną sprawę. Pełen profesjonalizm i przede wszystkim ludzkie podejście do klienta!Dobrze, że w naszym kraju można
jeszcze trafić na takich fachowców.

agata24

Bardzo dobry kontakt. Skutecznie reprezentowała mnie w mojej sprawie. Dobry adwokat z Łodzi. Polecam współpracę.

Damian Łukasik

Pani mecenas jest najlepszym prawnikiem jakiego można sobie wyobrazić. Nie myślałem, że sprawa potoczy się tak szybko, i to jeszcze z tak niesamowitym skutkiem! Na prawdę polecam, świetna wiedza, i podejście do klienta! Zdecydowanie na plus! Pozdrawiam

Butterman

Pani Magdalena jako Adwokat jest osobą godną polecenia. Pomogła mi bardzo, w czasie gdy moje życie prawie całe się rozsypało. Nie dość, że miałam rozwód to jeszcze w pracy pojawił się problem z umową, którą na szczęście pani Adwokat sprawnie rozwiązała.

Magda M.

Pani Mecenas jest osobą bardzo przyjazną oraz dbającą o samopoczucie klienta. Ale to przede wszystkim bardzo dobry fachowiec. Zna się na swojej pracy i jest bardzo skuteczna.

Beata

Potrzebowałam pomocy przy sprostowaniu świadectwa pracy i kogoś zaufanego, kto zrobi to w moim interesie. Dzięki znajomym trafiłam do Kancelarii prawnej p. Magdaleny Chróścielewskiej. I
nie żałuję, bo to osoba z dużym doświadczeniem i bardzo empatyczna.

Weronika

(…)Tak się też podobnie złożyło, że trafiłam na p. Magdalenę Chróścielewską z Łodzi, bo potrzebowałam pomocy z zakresu prawa pracy, konkretnie w kwestii niewypłaconych mi wynagrodzeń (w pełni). Sprawa nie była łatwa, ani przyjemna ze względu na głupi upór mojego już eks-szefa, ale wiem, że gdyby nie p. mecenas, to bym jej nie wygrała. Bazowałam tu na jej renomie w Łodzi.(…)

Miłka

ADWOKAT PIOTR SZYBKA

Nigdy nie spotkałam takiego profesjonalisty. Moja ocena to 100 gwiazdek

Zadowolona klientka

Jestem wdzięczna p. adwokatowi Piotrowi za wysoki poziom profesjonalizmu, empatia i dobre podejście do problemu, do tego super wygrana, bardzo dziękuję. Polecam z całego serca.

Justyna O.

Fantastyczna pomoc ze strony Pana Mecenasa. Niebanalne podejście, piękne zaangażowanie w sprawę i efekt końcowy rewelacyjny.

Hanna

Adwokat z wysoką kulturą osobistą i szeroką wiedzą zawodową. Na rynku prawniczym od wielu lat i cieszy się naprawdę dobrą opinią, Polecam !

Anna

Jestem bardzo zadowolona z usług Pana mecenasa. Sprawa rozwodowa, która początkowo wydawała się trudna i skomplikowana ostatecznie za sprawą profesjonalnego podejścia, dużego zaangażowania, ale i przede wszystkim ogromnej wiedzy zakończyła się pozytywnie.

Alicja Podlewska

Pan adwokat Piotr Szybka jest osobą w pełni zaangażowaną w sprawę , którą prowadzi. Do tego kompetentny, inteligentny. Jestem bardzo wdzięczny za okazaną pomoc i wsparcie . Profesjonalista z bardzo dobrym podejściem do człowieka. Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i nie ocenia nikogo…Bardzo angażuje się w sprawę! Jestem bardzo zadowolony z usług Pana mecenasa. Polecam i na pewno jeszcze raz skorzystam.

Adam Kowaczuk

Wnosiłam do sądu rozwód z winy męża. Potrzebowałam dobrego adwokata i wybrałam Pana adwokata Piotra Szybki, który doskonale poprowadził mnie przez całą rozprawę i wygrał wszystko w rozwodzie. I winę i wysokie alimenty, i władzę. Jestem z usług Pana Mecenasa bardzo zadowolona. Jest rewelacyjny.

Anna Pilczyk

Fantastyczna pomoc ze strony Mecenasa. Niebanalne podejście, piękne zaangażowanie w sprawę i efekt końcowy rewelacyjny.

Drozdek

Przyszedłem z bardzo beznadziejną sprawą spokojnie i rzeczowo wyjaśnił o co chodzi – niczego nie obiecywał, wręcz przeciwnie podkreślał, że sprawa jest bardzo trudna. Na szczęście udało się ją zakończyć z 100% wygraną.

Karol Siwik

 

Serdecznie polecam współpracę z Adw. Szybką. Jest to osoba pełna wiedzy, doświadczenia jak również empatii, ze wspaniałym podejściem do Klienta. Skuteczny!!

Renata Kindzik

Jeśli sprawa o rozwód to ADWOKAT PIOTR SZYBKA. Widzialam go w akcji kiedy zeznawałam w charakterze świadka. Byl bardzo dobry, rewelacyjny. Koleżanka też chwaliła Go sobie. Sprawę wygrał i to w jakim stylu. Polecam. Do tego na sprawie był zawsze osobiście i odbierał telefony też osobiście.

JolkaYre97

Mecenas Piotr Szybka to super dobry adwokat. Świetny człowiek. Bardzo kulturalny facet. Korzystałam i jestem pod dużym wrażeniem wiedzy i sposobu podejścia do tematu. Na pewno wrócę jak będę jeszcze potrzebowała pomocy prawnika. Polecam zdecydowanie!

Basia Trujak

Więcej opinii o nas i o naszej kancelarii