Opinie o nas

Adwokat Wawrzyniec Chróścielewski prowadził moją sprawę z prawa pracy. Pracodawca zwolnił mnie dyscyplinarnie z pracy. Myślałam, że oszaleję z rozpaczy. Moja przyjaciółka umówiła mnie o
mecenasa i prawie siłą mnie do Niego zaprowadziła do kancelarii. Postanwiłam jednak walczyć w sądzie. Mecenas nie dał się miczym zaskoczyć w sądzie. Na sali reagował na czas, jest bardzo inteligentny, budził zaufanie moje i sądu. Człowiek może czuć się spokojny przy takim prawniku. No i najważniejsze mecenas okzał się bardzo skuteczny, bo wygraliśmy sprawę. Nigdy nie zapomnę Miny mojego pracodawcy jak sędzia powiedział jaki jest wyrok. Mecenas Chróścielewski to po prostu dobry adwokat. Szczerze polecam.

Anna T. (1 lutego 2013)

Plus za skuteczność i szybkość w działaniu. Polecam do współpracy.

Budrem (5 lutego 2013)

Bardzo dobry i skuteczny adwokat z prawa pracy. Polecam!!!”

Ania (27 lutego 2013)

Mecenas W. Chróścielewski zna się na swojej pracy. Byłem u niego na poradzie, później poprowadził mi sprawę przeciwko mojemu byłemu pracodawcy.Udało się wygrać.

Maciej Jóźwiak (27 lutego 2013)

Pan mecenas Chróścielewski jest naprawdę godny polecenia. Bardzo mi pomógł i wygrał moją sprawę o niesłuszne zwolnienie mnie z pracy. Zawsze doskonale przygotowany i niezwykle skuteczny. Cieszę się, że to on mnie reprezentował.

Nikola32 (1 września 2013)

Polecam!!! prowadził mi sprawę dotyczącą odwołania od dyscyplinarnego zwolnienia z pracy. Zawsze zjawiał się na sprawach w sądzie bardzo dobrze przygotowany, sprawnie i mądrze zadawał
pytania.naprawdę bardzo mi pomógł.Wynik był taki, że mojemu pracodawcy opadła szczeka:)Dlatego pisze z czystym sumieniem że warto korzystać z jego usług. Dla mnie najlepszy adwokat z prawa pracy jeśli chodzi o Łódź.

Michał K. (11 września 2013)

Bardzo polecam mecenasa W. Chróścielewskiego. Widać, że angażował się w moją sprawę i dzięki posiadanym umiejętnościom wygrał ją. Jest bardzo dyspozycyjny, niestety ze względu na małe
dziecko nie mogłam zawsze się spotkać, jednak Pan adwokat dostosowywał zasze termin, tak, żeby był dogodny dla mnie. Widać, że traktuje każdego indywidualnie i jest terminowy

AniaPM22 (30 października 2013)

Polecam wszystkim którzy cenią fachowość i profesjonalizm. Jak dla mnie adwokat godny polecenia.

Ania (6 listopada 2013)

Nie życzę nikomu korzystania z usług adwokata ale jeżeli ktoś już jest do tego zmuszony to z czystym sumieniem polecam tego fachowca! Pilnuję terminów, i pełen profesjonalizm.

IzaDoniec (22 listopada 2013)

Rozprawa przebiegła szybko i bez większych nieporozumień. Jeżeli ktoś szuka dobrego adwokata polecam.

Chmiel (25 listopada 2013)

Ogólnie to nie ma się do czego przyczepić. Cena przystępna i rozprawa przebiegła w miarę sprawnie. Polecam wszystkim, którzy cenią jakość i fachowość.

BogusiaB (2 grudnia 2013)

Najepszy adwokat, wielki szacunek i słowa uznania dla tego Pana. Polecam

AlicjaC ( grudnia 2013)

Mecenas W. Chróścielewski bardzo profesjonalnie i szybko podszedł do sprawy i załatwił wszelkie formalności. Widać, że zna się na tym co robi i skutecznie stosuje swoją wiedzę i doświadczenie w praktyce.

Minika (2 stycznia 2014)

Naprawde skuteczny adwokat z prawa pracy z Lodzi. Zakonczyl moja sprawe ogromnym sukcesem. Mina pracodawcy bezcenna.:)

Wojtek (12 maja 2014)

Jeśli potrzebujesz adwokata od spraw karnych w Łodzi. Idz do Niego. Świetny.

Wojtas (28 maja 2014)

Wawrzyniec Chróścielewski jest bardzo dobrym prawnikiem z zakresu prawa karnego, obeznany w temacie, zaangażowany i skuteczny.

Anita (28 listopada 2014)

Korzystałem z usług Mecenasa Chróścielewskiego nie raz, głównie w wymiarze porad z zakresu prawa pracy. Bardzo kompetentny prawnik z ogromną wiedzą. Polecam

Rafał (12 czerwca 2015)

Bardzo dobry adwokat. Reprezentował mnie w sprawie dotyczącej ustalenie stosunku pracy. Wszystko zakończyło się po mojej myśli. Zna się na rzeczy. Jest naprawdę dobry w tym co robi.
Sąd nie uwierzył kałamstwom pracodawcy.

malina7 (12 lipca 2015)

Zostałam bardzo źle potraktowana przez mojego byłego pracodawcę. Obiecałam sobie, że nie zostawię tak tego i postanowiłam poprosić prawnika o pomoc. Dzięki Bogu trafiłam na Mecenasa
Chróścielewskiego. Dzięki niemu odzyskałam swoją godność i pieniądze!

janinaprz (5 sierpnia 2015)

Potrzebowałam fachowej opinii prawnej z zakresu prawa pracy – miałam konflikt z jednym z moich pracowników, który – mówiąc najogólniej – za dużo kombinował w pracy. W tej kwestii zwróciłam się do Pana Mecenasa, który bardzo szybko przygotował odpowiedni dokument i pomógł rozwiązać ten problem od strony prawnej. Godny polecenia.

Mirosława (12 sierpnia 2015)

Nigdy więcej nie dam się być wykorzystywaną w pracy! Dzięki Panu Mecenasowi Chróścielewskiemu wygrałam sprawę o mobbing z moim byłym pracodawcą. Dziękuję za pomoc!

zdzisławam (9 września 2015)

Dla mnie niesamowicie ważne było sprostowanie świadectwa o prace. Wiedziałem, że łatwa sprawa to nie będzie dlatego od razu zdecydowałem się na pomoc Mecenasa. Jest to człowiek ze świetnym podejściem do pracy. Sprawę poprowadził sprawnie i szybko. Jest naprawdę dobry w tym co robi.

RobertK (26 października 2015)

Niestety – stałem się ofiarą mobbingu w pracy. Kiedy zatrudniałem się do tej firmy to wydawało mi się, że jest to praca moich marzeń… Ale niestety, wszystkie moje marzenia legły w gruzach. Na szczęście dzięki Panu Mecenasowi, który poprowadził moją sprawę w sądzie i ją wygrał – odzyskałem swój honor i chęci na dalsze poszukiwanie pracy marzeń 🙂

michalsob (2 listopada 2015)

Chciałam zawalczyć o przywrócenie do pracy . Wiedziałam, że nie będzie łatwo ale po ciuchu liczyłam , że mecenasowi Chróścielewskiemu to sie jednak uda. I nie pomyliłam się. Jego spora
wiedza sprawiła że sprawę wygrałam.

AlicjaW (2 listopada 2015)

Mecenas Wawrzyniec Chróścielewski posiada dużą wiedzę w zakresie prawa karnego. Bardzo angażuje się też w sprawę, oraz zawsze można liczyć na wyjaśnienie kwestii, które „zwykły”
człowiek nie zawsze rozumie (mam tu na myśli kwestie prawne). Przede wszystkim działa szybko i skutecznie, co dla większości osób, chyba ma największe znaczenie.

Kasia W.

Jeśli szukacie kogoś dobrego z Łodzi, to ja też podpisuję się pod opinią, że najlepszym adresem będzie osoba p. mecenasa Wawrzyńca Chróścielewskiego. Zawdzięczam mu wygraną sprawę w
kwestii niezgodnego z prawem zwolnienia z pracy i przywrócenia na stanowisko, które pełniłem. Sprawa się trochę ciągnęła, ale skuteczność p. mecenasa okazała się zgodna z moimi oczekiwaniami.

Mazgaj (7 grudnia 2015)

Bardzo dobry adwokat! Dzięki tej Kancelarii wygrałam moją bardzo trudną sprawę. Pełen profesjonalizm i przede wszystkim ludzkie podejście do klienta!Dobrze, że w naszym kraju można
jeszcze trafić na takich fachowców.

agata24 (28 stycznia 2013)

Bardzo dobry kontakt. Skutecznie reprezentowała mnie w mojej sprawie. Dobry adwokat z Łodzi. Polecam współpracę.

Damian Łukasik (27 lutego 2013)

Pani mecenas jest najlepszym prawnikiem jakiego można sobie wyobrazić. Nie myślałem, że sprawa potoczy się tak szybko, i to jeszcze z tak niesamowitym skutkiem! Na prawdę polecam, świetna wiedza, i podejście do klienta! Zdecydowanie na plus! Pozdrawiam

Butterman ( 9 września 2013)

Pani Magdalena jako Adwokat jest osobą godną polecenia. Pomogła mi bardzo, w czasie gdy moje życie prawie całe się rozsypało. Nie dość, że miałam rozwód to jeszcze w pracy pojawił się problem z umową, którą na szczęście pani Adwokat sprawnie rozwiązała.

Magda M. (4 września 2013)

Pani Mecenas jest osobą bardzo przyjazną oraz dbającą o samopoczucie klienta. Ale to przede wszystkim bardzo dobry fachowiec. Zna się na swojej pracy i jest bardzo skuteczna.

Beata (25 kwietnia 2015)

Potrzebowałam pomocy przy sprostowaniu świadectwa pracy i kogoś zaufanego, kto zrobi to w moim interesie. Dzięki znajomym trafiłam do Kancelarii prawnej p. Magdaleny Chróścielewskiej. I
nie żałuję, bo to osoba z dużym doświadczeniem i bardzo empatyczna.

Weronika (28 października 2015)

(…)Tak się też podobnie złożyło, że trafiłam na p. Magdalenę Chróścielewską z Łodzi, bo potrzebowałam pomocy z zakresu prawa pracy, konkretnie w kwestii niewypłaconych mi wynagrodzeń (w pełni). Sprawa nie była łatwa, ani przyjemna ze względu na głupi upór mojego już eks-szefa, ale wiem, że gdyby nie p. mecenas, to bym jej nie wygrała. Bazowałam tu na jej renomie w Łodzi.(…)

Miłka (5 listopada 2015)

Więcej opinii o nas i o naszej kancelarii